Drobečková navigace

Úvod > O kapele > Obsazení

Obsazení

 

Tomáš Vodrážkaja2.jpg

kapelník, baskřídlovka, trombon, mluvené slovo

Tomáš se narodil 4. února 1976 v Humpolci a mládí prožil v Kejžlici. Po absolvování ZŠ a gymnázia v Humpolci směřoval své další životní kroky vstříc muzikantské dráze. Na konzervatoři v Českých Budějovicích vystudoval hru na trombon. V kapele hraje na baskřídlovku a trombon. Jako učitel působí na ZUŠ Gustava Mahlera v Humpolci, kde vyučuje hře na žesťové nástroje. Na Českém rozhlasu Vysočina moderuje pořad Dechovky pro Vysočinu.

 

Michal Bezstarosta     mich2.jpg                                     

trumpeta, zpěv

Michal se narodil 7. března 1977 v Humpolci, kde prožil i své mládí. Po ZŠ se vydal na uměleckou dráhu nástupem do studia Vojenské konzervatoře v Roudnici nad Labem. Po 4 letech studia v Roudnici dokončil absolutorium na konzervatoři v Pardubicích. Dlouhá léta pracoval v Ústřední hudbě Armády ČR. V současnosti je zástupcem ředitele v ZUŠ Pelhřimov, kde vychovává hudební dorost.

 

Vít Vodrážkavit2.jpg

harmonika, saxofon

Víťa se, jako nejmladší ze tří synů Vodrážkových, narodil dne 21. září 1980 v Humpolci. Na konzervatoři v Pardubicích vystudoval hru na akordeon a klarinet. Po dokončení studií začal vyučovat na ZUŠ ve Světlé nad Sázavou, kde pracuje s mládeží dodnes.

 

Marek Fillamara2.jpg

tuba, baskytara, zpěv

Mára se narodil na konci školního roku, dne 30. června 1982 v Kolíně. Po ZŠ se vydal s trumpetou na přijímací zkoušky na Vojenskou konzervatoř v Roudnici nad Labem. Zkoušky zvládl, ovšem přijat byl na zcela jiný nástroj. Osudným se mu stala tuba, kterou vystudoval pod vedením profesora Peterského. Je zaměstnán jako tubista ve službách Ústřední hudby armády České republiky. Vyučuje na konzervatoři v Pardubicích a je členem Filharmonie Hradec Králové.

 

Aleš Bočekalda 2.jpg

bicí

Aleš se narodil před dávnými a dávnými věky, za devatero horami, devatero řekami v jedné lesní chudé chaloupce na Vysočině. Sám Aleš tvrdí, že prý 22. prosince 1969.V současné době je zaměstnán jako pracovník v sociálních službách v domově důchodců v Humpolci. Od 14 let hrál snad ve všech kapelách na Vysočině a od roku 1998 s Vysočinkou.

 

Dana Bezstarostovádana2.jpg

zpěv, tamburína

Danuška se narodila v Pelhřimově 8. března 1978. Po ZŠ studovala rok na gymnáziu v Pelhřimově, ale poté byla přijata na konzervatoř do Českých Budějovic. Zde vystudovala zpěv. Ve studiu pokračovala dále na pedagogické fakultě JČU, kde studovala sólový zpěv, obor ZUŠ. Již od ukončení studií na konzervatoři učí na ZUŠ v Pelhřimově zpěv a vede dětské sbory Duha a Podkolenky, s kterými občasně spolupracuje i Vysočinka. 

 

Ondřej Kolčavakolci2.jpg

zpěv, trumpeta

Kolči přišel na svět ještě jako jedno z mála posledních novorozeňat v humpolecké porodnici, dne 13. července 1981. Po ZŠ se vydal na středoškolská studia na strojní průmyslovku v Pelhřimově a posléze na konzervatoř do Českých Budějovic, kde vystudoval hru na trumpetu.

 

Robert Bušbus2.jpg

zpěv

Absolvent Vojenské konzervatoře v Roudnici nad Labem a dlouholetý hráč na baskřídlovku a pozoun v Ústřední hudbě AČR, dnes finanční poradce a výborný zpěvák.

 

Jiří Novorka 

tuba, kytara

Absolvent Vojenské konzervatoře v Roudnici nad Labem ve hře na tubu.

 

Ondřej Váňa zoky2.jpg

mistr zvuku, příležitostný tubista