Drobečková navigace

Úvod > O kapele > Nabídka

Nabídka

KONCERTNÍ PROGRAM

dech - kopie.jpgKoncertní program obsahuje to nejlepší z české a moravské dechovky. Je složen jak z písní lidových, tak i skladeb autorských a orchestrálních, ve kterých se jednotliví členové kapely představují jako sólisté. Nedílnou součástí programu jsou písničky na přání. To vše v krojovém oblečení se zábavným mluveným slovem.

Nabízený program je vhodný zvláště na akce určené k poslechu, ale i k tanci jako jsou městské a obecní slavnosti, oslavy významných výročí, koncertní vystoupení pro seniory apod. Obvyklá délka programu je 2 hodiny, ale je samozřejmě možné po individuální domluvě délku programu upravit dle požadavků pořadatele.

 

TANEČNÍ ZÁBAVA

moderni_vyska - kopie.jpgTaneční zábava je program vhodný především pro plesy, taneční zábavy, pouťové veselice, letní parkety a svatby. Program je koncipován v dnes již klasické struktuře 3 na 3, kdy během večera zazní známé i méně známé dechovky, písně tónu lidového, ale samozřejmě také skladby moderní.

Repertoár Vysočinky čítá v současné době přes 300 písní dechovkových a to především jihočeské a moravské polky a valčíky, dále pak také tanga, slowfoxy, waltzy a nemůže chybět ani mazurka. Posluchačům můžeme nabídnout jak skladby zpívané, tak i orchestrální, kde se jako sólisté představí jednotliví členové kapely.

Dále jsme schopni zahrát více jak 200 skladeb moderních, od country přes písně populární hudby až po rock. Proto věříme, že dokážeme uspokojit všechny generace posluchačů, a že s námi každý prožije hezký a příjemný večer, během kteréhož celá kapela vystupuje v pestrém společenském oděvu.

Obvyklá délka programu je 6 hodin, ale je samozřejmě možné po individuální domluvě délku programu upravit dle požadavků pořadatele.

 

PROGRAM PRO DĚTI

Program pro děti je dalším z nabízených programů, který je naše kapela schopna zajistit. Vysočinka totiž, jako kapela mnoha tváří a převleků, má své příznivce nejen z řad dospělých, ale i mezi těmi nejmenšími.

Seskupení třech muzikantů účinkuje pro naše nejmenší posluchače na akcích, ke kterým patří zejména dětské karnevaly, dětské plesy, mikulášské tancovačky s čerty, rej čarodějnic a v létě pak dětské dny. Na všech těchto vystoupeních uvidíte muzikanty v maskách. Program je určen především dětskému publiku a tomu je uzpůsobeno průvodní mluvené slovo i repertoár kapely, který se skládá ze známých dětských a lidových písniček, oblíbených písní z pohádek a dětských filmů. Děti si s námi mohou zasoutěžit, zazpívat do mikrofonu, ale hlavně se pořádně vytančit.

Obvyklá délka programu je 2 hodiny, ale je samozřejmě možné ji po individuální domluvě upravit dle požadavků pořadatele.

 

Všechny druhy programů lze také kombinovat podle přání pořadatele.